System Informacji Oświatowej

Spis wg stanu na dzień 30 września 2018 r.

Centrum Usług Wspólnych w Nasielsku uprzejmie informuje, że obowiązek sprawozdawczości w Systemie Informacji Oświatowej według stanu na dzień 30 września 2018 r. r. wykonują Państwo przekazując dane w dotychczas funkcjonującym systemie, tzw. „starym SIO".

Jednocześnie uprzejmie przypominamy, że w 2018 roku System Informacji Oświatowej funkcjonuje dwutorowo - w wersji obecnie używanej do sprawozdawczości oraz w wersji modernizowanej, tzw. „nowym SIO".

Terminy przekazywania baz danych oświatowych : 

Baza danych według stanu na:

Termin przekazania baz danych oświatowych  do   CUW w Nasielsku

SIO stan na 30 września 2018 r.

3 października 2018 r.

 

Informujemy, że w wersji 3.25 w tabeli  I1. Identyfikacja dodany został nr RSPO, celem ułatwienia porównywania danych z SIO1 i SIO2. Wszystkie szkoły i placówki systemu oświaty, którym nadano ten numer powinny go obowiązkowo wpisać w wierszu 4 tabeli I1.

Do sporządzenia sprawozdań SIO niezbędna jest aktualna wersja programu – SIO v.3.25 dostępna na stronie https://cie.men.gov.pl/sio-strona-glowna/sio-programy-do-pobrania/

Instrukcje wprowadzania i przekazywania danych dostępne są na stronie http://www.cie.men.gov.pl/index.php/sio-centrum-pomocy/sio-instrukcje.html

Wersję elektroniczną można przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule należy podać nazwę placówki) lub dostarczyć na płycie CD.